![Yaygınlaştırma Buluşmaları Tamamlandı!](http://egitimdeengellihaklari.org/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-23-at-15.27.45.jpeg)
Yaygınlaştırma Buluşmaları Tamamlandı!
Sabancı Vakfı ve Kahane Vakfı desteği ile İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (SEÇBİR) ortaklığında yürüttüğümüz “Eğitimde Engelli Hakları: Okulda Birlikte, Hayatta Birlikte” projemizin yaygınlaştırma atölyelerini tamamladık! Öğretmen Ağı, Öğretmen Akademisi Vakfı ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğiyle 4 bölgede, 17 ilden 90 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz atölyelerde kapsayıcı eğitim perspektifimizi birlikte güçlendirdik ve proje kapsamında geliştirdiğimiz sınıf içi etkinlik önerilerimizi paylaştık.