![Zero Project kapsamında 19-21 Şubat’ta Viyana’daydık](http://egitimdeengellihaklari.org/wp-content/uploads/2020/03/11-1080x675.jpeg)
Zero Project kapsamında 19-21 Şubat’ta Viyana’daydık
Dünyanın her yerinden engellilik alanında yapılan iyi uygulamaların paylaşıldığı Zero Project bu yıl Kapsayıcı Eğitim teması ile 19-21 Şubat’ta Viyana’da düzenlendi.
54 ülkeden yaklaşık 700 kişinin katıldığı konferansta Eğitimde Engelli Hakları: Okulda Birlikte, Hayatta Birlikte Projemizin çıktılarını, ülkemizde kapsayıcı eğitim alanında uygulanan iyi örnek olarak paylaştık.